|
|
|
Spillet
U10/U11 C pi. (13-14) 5:5 - 4/5 • I TPI - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. blandet niveau (17) 3:3 - 4/5 - Lør. • I Bogense - 1 bane - 1x10 min
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 19 - 3 mands - kunstgræs
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 19 - 3 mands - kunstgræs
|
|
|
Spillet
U8 B dr. (16) 5:5 - 4/5 - Lør. • I Stige - 3 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U8 B dr. (16) 5:5 - 4/5 - Lør. • I Stige - 3 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. nystartet (17) 3:3 - 4/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. nystartet (17) 3:3 - 4/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U10/U11 C pi. (13-14) 5:5 - 4/5 • I TPI - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. blandet niveau (17) 3:3 - 4/5 - Lør. • I Bogense - 1 bane - 1x10 min
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 17 - 3 mands - kunstgræs
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 17 - 3 mands - kunstgræs
|
|
|
Spillet
U8 B dr. (16) 5:5 - 4/5 - Lør. • I Stige - 3 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. nystartet (17) 3:3 - 4/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U10/U11 C pi. (13-14) 5:5 - 4/5 • I TPI - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. nystartet (17) 3:3 - 4/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. blandet niveau (17) 3:3 - 4/5 - Lør. • I Bogense - 1 bane - 1x10 min
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 17 - 3 mands - kunstgræs
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 17 - 3 mands - kunstgræs
|
|
|
Spillet
U8 B dr. (16) 5:5 - 4/5 - Lør. • I Stige - 3 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U8 B dr. (16) 5:5 - 4/5 - Lør. • I Stige - 3 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. nystartet (17) 3:3 - 4/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. blandet niveau (17) 3:3 - 4/5 - Lør. • I Bogense - 1 bane - 1x10 min
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 17 - 3 mands - kunstgræs
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 17 - 3 mands - kunstgræs
|
|
|
Spillet
U8 B dr. (16) 5:5 - 4/5 - Lør. • I Stige - 3 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Spillet
U7 dr. blandet niveau (17) 3:3 - 4/5 - Lør. • I Bogense - 1 bane - 1x10 min
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 20 - 3 mands - græs
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 20 - 3 mands - græs
|
|
|
Spillet
U7 dr. blandet niveau (17) 3:3 - 4/5 - Lør. • I Bogense - 1 bane - 1x10 min
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 19 - 3 mands - kunstgræs
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 19 - 3 mands - kunstgræs
|
|
|
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
|
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
|
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. • I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. • I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 2
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Vestfalen Stadion
Bane 3 - 11 mands bane
Dommeromk.: Dommer omk.
|
|
Vestfalen Stadion
Bane 3 - 11 mands bane
Dommeromk.
Dommer omk.
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Vestfalen Stadion
Kunsten
|
|
Vestfalen Stadion
Kunsten
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. • I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
U8 pi. (16) 3:3 - 5/5 • I SKFIF - 2 baner - 1x10 min
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
|
|
|
|
|
Old Girls (K+29) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
MORUD VVS-EL STADION
Sletten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Sletten
|
|
|
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
|
|
|
|
|
U10 B dr. (14) 5:5 - 11/5 - Lør. - Kristi H. week. • I Stige - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
U10 B dr. (14) 5:5 - 11/5 - Lør. - Kristi H. week. • I Stige - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 2
BK Posten Park
Kampbane/stadion
Dommeromk.: Omklædningsrum 2
|
|
BK Posten Park
Kampbane/stadion
Dommeromk.
Omklædningsrum 2
|
|
|
U10 B dr. (14) 5:5 - 11/5 - Lør. - Kristi H. week. • I Stige - 2 baner - 2x10 min
|
|
|
|
|
Herre S1-kval - Forår 2024 • Pulje 3
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U9 B dr. (15) 5:5 - 12/5 - Søn. - Kristi H. week. • I ERI - 3 baner - 2x10 min
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
U9 B dr. (15) 5:5 - 12/5 - Søn. - Kristi H. week. • I ERI - 3 baner - 2x10 min
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
U9 B dr. (15) 5:5 - 12/5 - Søn. - Kristi H. week. • I ERI - 3 baner - 2x10 min
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
Old Girls (K+29) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
|
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
|
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
Pokalen 2024/25 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
Herre S1-kval - Forår 2024 • Pulje 3
|
|
|
|
|
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Kunsten
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 2- kamp 11 mands
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 2- kamp 11 mands
|
|
|
Old Girls (K+29) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
MORUD VVS-EL STADION
Sletten
|
|
MORUD VVS-EL STADION
Sletten
|
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 2
Vestfalen Stadion
Kunsten
|
|
Vestfalen Stadion
Kunsten
|
|
|
Herre S1-kval - Forår 2024 • Pulje 3
|
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
|
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Scankab Arena
Dommeromk.: Omklædning 4
|
|
Scankab Arena i Aarup
Scankab Arena
Dommeromk.
Omklædning 4
|
|
|
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 874
|
|
|